Без рубрики, Новини університету

У Львові відбулося відразу два турніри з кульової стрільби – відкритий Чемпіонат України серед спортсменів 1998 р.н. та молодших та Чемпіонат ФСТ «Динамо» серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших.

У складі збірної команди Дніпропетровської області курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС Віталій Скотников став переможцем у вправі МП-6 (малокаліберний пістолет), двічі срібним призером у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет) та фіналістом у вправі ПП-50 (пневматичний пістолет мікс), виконавши норматив майстра спорту України.
У спортивній родині ДДУВС на одного майстра спорту стало більше

Також у цих змаганнях брала участь студентка юридичного факультету Дар’я Антипова, яка у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет) у командному заліку стала срібним призером.
У спортивній родині ДДУВС на одного майстра спорту стало більше

Підготували спортсменів до змагань декан факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності підполковник поліції Андрій Жбанчик та викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Євген Зеленський.