У Запорізькій академії поліції слухачі демонстрували силу, спритність та витривалість

Новини «Академії поліції», Новини університету

У Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх відбулася військово-спортивної естафета.

Змагання проходять в академії щочетверга з метою вдосконалення рівня фізичної підготовки слухачів. Цього разу вправність та кмітливість демонстрували 4 команди, представники різних груп.

Учасники змагань у військовому спорядженні долали смугу перешкод.

Беззаперечну перемогу здобула наймолодша група № 5.

Вже наступного четверга буде нова естафета та стануть відомими імена нових переможців.