У ДДУВС вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна відзначила День Героїв Небесної Сотні. Щоби вшанувати мужніх учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ проведено різні тематичні заходи виховного характеру.

Курсанти пам`ятною ходою пройшли до стели Героям Небесної Сотні та поклали квіти.

У ДДУВС вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Майбутні поліцейські вшанували пам’ять про загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

У ДДУВС вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Курсантка 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Валерія Журавель прочитала вірш «Героям Небесної Сотні».

Також у пам’ятний для України день у навчальному закладі пройшли тематичні лекції.