Юних активістів Запоріжжя нагородили за розвиток Молодіжної поліцейської академії

Новини «Академії поліції»

Нещодавно працівники Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) ДДУВС відвідали загальноосвітні школи міста, щоби поздоровити дітлахів з успішним закінченням навчального року. Зокрема, керівництво та викладачі закладу привітали школярів, які є членами «Молодіжної поліцейської академії».

Завітали фахівці закладу до Запорізьких загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №33, №55, №77, №91, а також до Запорізького навчально-виховного комплексу №109. За активну участь у діяльності «Молодіжної поліцейської академії» учнів було нагороджено грамотами.

До активістів та усіх школярів зі словами привітання звернувся директор «Академії поліції» Микола Назаренко.

«Для багатьох останній дзвоник сповіщає про початок чудового відпочинку на канікулах, сповнених яскравих вражень. Тож, бажаю всім набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання», – промовив Микола Миколайович.

Нагадаємо, що в рамках діяльності Молодіжної поліцейської академії для учнів шкіл Запоріжжя викладачі «Академії поліції» регулярно розповідають школярам про їхні права та обов’язки, правила дорожнього руху, особливості самозахисту тощо. Школярі також відвідували лазерний тир, змагалися у спортивних турнірах, квестах, знайомились із особливостями навчання у закладі.