Протидія домашньому насиллю: новації у роботі від європейських колег

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочався Семінар дій та підвищення обізнаності «Домашнє насильство». Серед учасників заходу – поліцейські з Австрії, Нідерландів, Туреччини, Чехії, Латвії, Фінляндії та Румунії.

На рахунку дзюдоїстів ДДУВС – п’ять медалей

У Дніпрі на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву пройшов Кубок області з дзюдо. За призові місця боролися понад 80 спортсменів, серед них – четверо представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Не просто забава: у Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з козацьких боїв

Новини «Академії поліції»

У Запоріжжі відбувся ІІ Чемпіонат України з «Українського рукопашу «СПАС» у розділі «Лава на лаву» серед дорослих, юніорів та юнаків. Свою вправність та міць демонстрували понад 200 бійців із різних куточків України. Серед учасників – команда Академії поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Баскетболісти ДДУВС провели університетський турнір

Нещодавно у спортивній залі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась першість із баскетболу серед збірних факультетів. За титул найкращої команди вирішили поборотися найвправніші баскетболісти вишу. Про результати змагань – у нашому матеріалі.