Проклали маршрут за картою та пройшли штучний лабіринт

У ДДУВС вперше провели змагання зі спортивного орієнтування серед студентів 1 курсу юридичного факультету. За перемогу змагалися 70 майбутніх правників у складі 14 команд. Про особливості проведення та результати турніру – далі докладніше.

Змагання передбачали подолання студентами дистанції з контрольними пунктами, розташованими у штучному лабіринті. Для цього необхідно було застосувати карту місцевості. Ключове завдання – перенести двовимірне зображення на папері у реальний простір, а також спланувати свій шлях за картою та безпосередньо пройти його. І зробити все якнайшвидше.

Результати молоді оцінювало журі.

Очолила журі директорка КПНЗ «Дитячо-юнацький центр туризму та краєзнавства» Вікторія Панфілюк.

За результатами змагань перемогу здобула команда, до складу якої увійшли студенти юридичного факультету Микита Журавльов, Дар’я Браун, Владислав Дерець, Владислав Тюленєв, Євген Грицун.

Друге місце посіли студенти Софія Семканова, Тетяна Гродецька, Карина Кривенко, Богдан Григорович, а третє місце – Єгор Рогожкін, Микола Черепанов, Ярослав Третяков, Вікторія Симоненко та Єлизавета Давидова.

Переможців нагородили грамотами та солодощами.