Шановні колеги, студенти, курсанти та випускники!

За роки існування наш навчальний заклад завдяки досвідченим педагогогам підготував не одне покоління кваліфікованих спеціалістів-юристів, які знайшли застосування своїх знань у найважливіших ланках юриспруденції. Нині вони вносять суттєвий вклад у розвиток нашої правової держави.

Викладачі та курсанти опановують «Систему контролю натовпу (Crowd Control)»

Працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС майор поліції Євген Зеленський та капітан поліції Вадим Фурса взяли участь у спеціалізованому тренінгу, який відбувся на базі Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області.

Міні-футбол: у ДДУВС – нова традиція!

Турнір з міні-футболу відбувся нещодавно на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДДУВС. За першість змагалися команди усіх курсів. Про результати – у нашому матеріалі.

Побачили одне із «Семи див України»

Понад 200 студентів юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ нещодавно відвідали Національний заповідник «Хортиця» – унікальний природний та історичний комплекс.

Юрист в умовах викликів сучасності

За такою темою у рамках святкування Дня юриста органи юстиції Дніпропетровщини ініціювали проведення освітницького заходу, до якого долучилися студенти юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.