Викладачі та юристи за покликом душі

Сьогодні приймали вітання юристи та педагоги Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Якими були урочистості з нагоди Дня юриста та Дня працівників освіти, докладніше у матеріалі.

Викладачі та юристи за покликом душі

Свято розпочалося із привітальних слів проректора ДДУВС Лариси Наливайко. Вона зазначила, що сьогодення вимагає дуже багато зусиль. Саме тому варто невпинно підтримувати високий рівень розвитку ДДУВС. Вона також передала вітання від ректора полковника поліції Андрія Фоменка.

Викладачі та юристи за покликом душі

«Я хочу побажати всім присутнім натхнення, позитивного настрою. Хочу, щоби ми спільно, колективом вишу, намагалися вирішити усі найбільш складні виклики. Головне на часі – активно змінюватися у всіх напрямах. Щиро вітаю із професійним святом», – зазначила Лариса Романівна.

У рамках урочистого заходу за сумлінне виконання професійних обов’язків та з нагоди Дня юриста подяками нагородили фахівців закладу.

Викладачі та юристи за покликом душі

Відзначили також і освітян вишу за високі досягнення у науково-педагогічній діяльності, професіоналізм та ініціативу в роботі.

Після офіційних привітань та нагородження працівників ДДУВС для усіх присутніх влаштували яскравий концерт від колективу художньої самодіяльності – студії творчого руху «eSTeD».