У ДДУВС привітали поліцейських офіцерів громади з завершенням теоретичної частини навчання

Заступниця міністра внутрішніх справ України старший лейтенант поліції Катерина Павліченко відвідала Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ із робочим візитом та привітала учасників проекту «Поліцейський офіцер громади» з завершенням теоретичної частини навчання.

Нагадаємо, проект «Поліцейський офіцер громади» вже втретє реалізовується у ДДУВС. 31 правоохоронець із об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської та 17 із Кіровоградської областей упродовж 2,5 місяців опановували практичну діяльність новітнього дільничного офіцера поліції. Всі вони успішно пройшли теоретичну частину навчання, склали тестування, далі на них чекає місячне стажування у громадах.

На початку заходу заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко щиро привітала поліцейських із закінченням навчання. «Хочу наголосити на тому, що ви дійсно та ланка, на яку буде розраховувати ваша громада. Я бажаю, щоби ви стали її частиною, виправдали ті надії та сподівання, які на вас покладає суспільство», – побажала заступниця міністра.

«Сьогодні ми є свідками завершення третьої хвилі нового постійно діючого проекту – поліцейський і громада. Дуже важливо, щоби цей зв’язок, який має бути направлений на забезпечення якісних умов життя, якісного реагування на будь-які ситуації, дав можливість людям відчувати впевненість і безпеку», – сказав ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

Ректор закликав слухачів завжди бути на зв’язку з викладачами та тренерами університету, і вже будучи на службі у громадах, а у подальшому підвищуючи кваліфікацію на базі вишу, постійно вносити пропозиції та корективи щодо організації навчального процесу задля більш якісної та успішної реалізації наступних етапів проекту «Поліцейський офіцер громади».

«Незабаром ви отримаєте сертифікати про завершення навчання, нову техніку, нову екіпіровку. Прошу вас ті вміння та навички, які ви здобули тут, у цьому навчальному закладі, імплементувати в практичну роботу», – звернувся до дільничних офіцерів поліції начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України полковник поліції Ігор Бабич, завіривши їх у підтримці, як з боку Міністерства внутрішніх справ України, так і Центрального апарату Національної поліції України.

Начальник ГУНП України в Дніпропетровській області підполковник поліції Володимир Огурченко підкреслив важливість даного проекту для налагодження плідної взаємодії громади та поліції на принципах відкритості, співпраці, довіри та безпеки. Закликав слухачів повсякденною службою зміцнювати авторитет української поліції, налагоджувати успішну комунікацію з керівництвом на місцях.

Після офіційної зустрічі для гостей влаштували екскурсію навчальним закладом.