Діючі судді спільно зі студентами ДДУВС влаштували модельне судове засідання

Студенти юридичного факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели модельне судове засідання у Дніпропетровському окружному адміністративному суді.

Волонтерське стажування та перспективні проекти: у ДДУВС презентували діяльність AIESEC

Новини та оголошення кафедри міжнародних відносин, Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг із віце-президентом з вихідних волонтерських стажувань міжнародної молодіжної організації AIESEC у Дніпрі Іриною Чорною.

Студентам ДДУВС презентували актуальні кар’єрні можливості

Відділ довузівської підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у співпраці з командою Dnipro Career Hub та HR-експертом з управління персоналом та кар’єрою Анжелою Локшиною організували проведення актуального воркшопу «Мій кар’єрний план».

У ДДУВС розглянули проблемні аспекти дотримання академічної доброчесності

Новини (Академічна доброчесність), Новини університету

Семінар для науково-педагогічних працівників «Академічна доброчесність: теоретичні та прикладні аспекти» провели у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Як поліцейські протидіють домашньому насильству у Фінляндії, дізнавалися курсанти ДДУВС

Упродовж тижня міжнародний експерт канадсько-українського проєкту розвитку поліції «Agriteam Canada» Сара Раутаринта на базі ДДУВС надає консультативну допомогу офіцерам поліції з об’єднаних територіальних громад. У рамках проведення тренінгів, спікер зустрілася із курсантами вишу, щоби обговорити проблему домашнього насильства.

Сучасні виклики державі обговорили у ДДУВС

Новини та оголошення кафедри міжнародних відносин, Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ було проведено тематичний круглий стіл «Війна. Мир. Безпека». Захід організували науково-педагогічні працівники кафедри міжнародних відносин та туризму.