Іще одна перемога у «Динаміаді» на рахунку ДДУВС

У рамках проведення спортивних змагань «Динаміада-2019», у яких взяли участь 15 команд об’єднаних колективів фізичної культури правоохоронних органів та рятувальних служб Дніпропетровської області в місті Дніпро відбувся турнір із шахів. Володаркою бронзової нагороди стала студентка ДДУВС Вероніка Балагурак.

Нова хвиля українських «шерифів» розпочинає працювати в об’єднаних територіальних громадах

Проект «Поліцейський офіцер громади» продовжує набирати обертів: у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ сьогодні завершилася чергова хвиля підготовки правоохоронців для роботи у об’єднаних територіальних громадах.

«Життя людини – найвища цінність»: курсанти ДДУВС допомогли постраждалому у ДТП

Вони обрали професію правоохоронця, розуміючи, що це не тільки підтримувати правопорядок та діяти в рамках законності. Це також моменти, коли треба прийняти рішення блискавично. Коли відключаються емоції і ти просто робиш те, що повинен. Часто забуваєш про власні справи і про свою безпеку.

Відбувся тренінг для школярів «Зупинимо булінг разом!»

Визначити самостійно – що таке булінг, та як діяти, якщо ти став жертвою або свідком таких дій? Все це розповіла учням середньої загальноосвітньої школи № 21 м. Дніпра фахівець відділення психологічного забезпечення Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, психотерапевт Маргарита Зімборовська.

Всеукраїнський соціальний проект реалізується у ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч близько 100 студентів юридичного факультету і факультету соціально-психологічної освіти та управління із відомою журналісткою та громадським діячем Анастасією Староскольцевою.

У ДДУВС обговорили актуальні проблеми протидії економічній злочинності

Регіональний науково-практичний семінар «Протидія економічній злочинності: теоретичний, методичний та практичний аспекти» відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.