Механізмів подолання психологічних труднощів родичів зниклих безвісти обговорили у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ у ході зустрічі керівництва, співробітників відділення психологічного забезпечення з делегаткою з питань психологічного здоров’я Міжнародного Комітету Червоного Хреста Сальмою Аля Тлілі.
Зустріч відбулася у рамках підписаного меморандуму між навчальним закладом та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією. Нагадаємо, з березня 2019 року фахівці ДДУВС займаються психологічною реабілітацією ветеранів та учасників Операції Об’єднаних Сил.
Перший проректор університету Володимир Ковбаса заявив про готовність до співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста у напрямку підтримки та реабілітації родин безвісти зниклих учасників ООС.
Про спільні проекти представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста з управлінням із питань учасників АТО ДніпроОДА розповіла його начальниця Наталія Шуліка. Зокрема, вона висловила надію на подальше налагодження механізму співпраці з психологами психотренінгового центру ДДУВС у галузі задоволення психосоціальних потреб родичів загиблих.
За словами, делегатки з питань психологічного здоров’я Міжнародного Комітету Червоного Хреста Сальми Аля Тлілі на сьогодні діяльність Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні сконцентрована в основному на питаннях, пов’язаних із конфліктом на Сході України. Це питання зниклих безвісті, ексгумації та ідентифікації, психологічна підтримка родичів загиблих.
«Наша задача допомогти родинам, які знаходяться у Центральній та Західній Україні. На цей час ми опікуємося 207 сім’ями, в яких є зниклі без вісти. Усі вони потребують особливої психологічної підтримки. Сьогодні ми тут, аби запросити психологів вашого навчального закладу до співпраці, переконана, об’єднавши зусилля ми зможемо охопити більшу кількість людей задля забезпечення якісного психологічного супроводу», – зазначила Сальма Аля Тлілі.
— 901