Універсіада зі стрільби-2019: команда ДДУВС виборола 2 срібні нагороди

Збірна команда ДДУВС зі стрільби взяла участь у XXX Універсіаді області серед збірних команд вишів Дніпропетровської області. Фото і результати – у нашому матеріалі.

Змагання проходили впродовж двох днів на базі Середньої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1.

В універсіаді взяли участь 12 збірних команд, представників вищих навчальних закладів міста та області.

Честь Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відстоювали курсанти: Михайло Сокол, Сергій Болюх, Олег Заяць, Сергій Заїка, Андрій Іваненко, Анна Софійченко, студенти Дар’я Антипова, Олександр Турчак, Катерина Хаптинська та слухачка магістратури Валерія Сорокотяга.

Універсіада зі стрільби-2019: команда ДДУВС виборола 2 срібні нагороди

У загальнокомандному заліку команда ДДУВС виборола срібну нагороду, з невеликим відривом у балах поступившись Придніпровській державній академія фізичної культури i спорту.

Універсіада зі стрільби-2019: команда ДДУВС виборола 2 срібні нагороди

В особистому заліку також срібним призером став студент 2-го курсу юридичного факультету Олександр Турчак.

Універсіада зі стрільби-2019: команда ДДУВС виборола 2 срібні нагороди

Підготували команду до змагань викладачі кафедри тактико-спеціальної підготовки Олена Лопаєва та Євген Зеленський.