«На Аскольдовій могилі поховали їх…»

Сьогодні курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вшанували пам’ять героїв Крут. Захід організували представники факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Майбутні правоохоронці зібралися у конференц-залі, щоби разом згадати бій, який став важливою частиною української історичної пам’яті, а також подвиг юних героїв, які віддали своє життя за Батьківщину.

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ вшанували загиблих хвилиною мовчання.

У рамках заходу майбутні правоохоронці продекламували вірші, присвячені пам’яті героїв Крут.

Юнаки та дівчата також переглянули український історичний фільм режисера Олексія Шапарєва – «Крути 1918».