Запрошуємо взяти участь у регіональному науково-практичному семінарі, присвяченому проблемам формування та забезпечення економічної безпеки!

Анонси університету

22 травня 2020 року Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ проводить регіональний науково-практичний семінар «Економічна безпека як складова національної безпеки держави».

«Нехай комусь тепліше стане від наших добрих та корисних справ!»

Велике починається з малого, а доброчинність робить людей щасливішими, – переконані волонтери Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Днями курсанти та викладачі допомогли людям з інвалідністю поновити та отримати вкрадені документи.

Вітання з нагоди Дня народження ректора ДДУВС полковника поліції Андрія Фоменка

Анонси університету, Новини університету

Шановний Андрію Євгеновичу, колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ щиросердечно вітає Вас із Днем народження!