Привітання ректора ДДУВС полковника поліції Андрія Фоменка з Днем науки

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з Днем науки! Саме ви робите значний внесок у підготовку висококваліфікованих та перспективних молодих фахівців.

У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Невпинний розвиток науки – це запорука зростання держави, а науковці – інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє.

Я пишаюсь тим, що Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ є своєрідним осередком освіти і науки, провідним закладом регіону з підготовки правників та правоохоронців.

Щиро вітаю вас зі святом! Бажаю усім науково-педагогічних працівникам, ученим та юним науковцям міцного здоров`я, невтомності у новаторському пошуку, наснаги, успіхів та перемог, а також втілення інноваційних проєктів та реалізації найсміливіших ідей задля прогресу та стрімкого розвитку країни.

Нехай найвищі наукові висоти завжди вам підкоряються!

Миру, щастя та злагоди вашим рідним і близьким! З Днем науки!