У ДДУВС – науково-практичний семінар

Нещодавно у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся регіональний науково-практичний семінар «Економічна безпека як складова національної безпеки держави». Захід відбувся у дистанційній формі.

У ДДУВС – науково-практичний семінар

Організаторами виступили навчально-наукова лабораторія з дослідження проблем протидії організованій злочинності та корупції факультету підготовки фахівців для підрозділів стратегічних розслідувань.

Регіональний науково-практичний семінар зібрав науковців та практиків з різних регіонів України: Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Полтавської областей.
Загалом у роботі семінару взяли участь 38 учасників, та було презентовано 33 доповіді.

У доповідях висвітлено найбільш актуальні питання формування та забезпечення економічної безпеки як складової національної безпеки держави, розглянуто особливості управління зобов’язаннями в системі індикаторів оцінки фінансової безпеки підприємства, деякі аспекти сучасного стану протидії економічній злочинності в умовах дотримання економічної безпеки в Україні тощо.