Гендерні виклики: у ДДУВС працює виставка до всесвітньої акції проти насильства

Наукові та науково-практичні заходи ДДУВС з питань гендерної політики, Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ працює виставка «Гендерні виклики сучасності», присвячена акції «16 днів проти насильства».

Організаторами виставки стали помічниця ректора ДДУВС із гендерних питань Наталія Шуліка та завідувачка бібліотеки Тетяна Маляренко.

Як розповідає Наталія Шуліка, виставка розрахована на тих, хто цікавиться гендерними студіями. Тут представлені актуальні наукові дослідження категорії «гендеру» в різних сферах: правознавства, соціології та політології.

Усі бажаючі мають змогу ознайомитися зі збірниками наукових праць українських та зарубіжних дослідників, у яких проаналізовані найрізноманітніші аспекти гендерних питань. Так, особливу увагу в цих роботах приділено упровадженню гендерної рівності в систему МВС, запровадження чутливої освіти, нового стандарту захисту прав людини.

Виставка працюватиме до 10 грудня включно.