У ДДУВС обговорили особливості підготовки до акредитації освітньої програми

Заходи відділу докторантури та аспірантури, Новини університету

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася очно-заочна зустріч проєктної групи зі здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії.

У рамках заходу обговорювалися питання підготовки до акредитації освітньої програми.

Участь у засіданні взяв керівник проєктної групи, гарант освітньої програми Роман Миронюк, а також члени проєктної групи: Володимир Шаблистий, Андрій Собакарь, Валерій Дараган, Дар’я Лазарєва. В онлайн-форматі з ними спілкувалися здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії, які проходять навчання в аспірантурі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Зокрема, учасники зустрічі приділили увагу обговоренню питань особливостей підготовки і захисту дисертацій у разових спеціалізованих радах за новими вимогами Міністерства освіти та науки України, а також Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.