ДДУВС запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі!

Анонси університету

30 квітня Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ проводить Регіональний науково-практичний семінар: «Національна економіка та інфраструктурні проєкти».

У ДДУВС – інтерактивний захід «День НАТО»

Інформаційний захід «День НАТО» відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Участь у ньому взяли представники Міністерства внутрішніх справ, Урядового офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, експерти Міжнародного секретаріату НАТО, а також фахівці, курсанти та студенти закладів вищої освіти в системі МВС.

Вивчаємо англійську, граючи: у ДДУВС відбулася інтерактивна вікторина

З метою підвищення інтересу курсантів до вивчення іноземних мов через інтерактивні методи навчання, розвитку комунікативних здібностей та вміння працювати у групах на кафедрі українознавства та іноземних організували вікторину «What kind of detective are you?».

МВС запустило новий освітньо-науковий портал

Департаментом персоналу МВС разом з Державним підприємством «ІНФОТЕХ» завершено розробку головної сторінки Інформаційно-телекомунікаційної системи «Освітньо-науковий портал Міністерства внутрішніх справ».