У ДДУВС влаштували екскурсію-подорож для старшокласників із Новомосковська

Учні 10-11 класів середньої загальноосвітньої школи № 2 (м. Новомосковськ) змогли відчути ритм життя багатопрофільного вищого навчального закладу Придніпров’я, пройшовши його основними локаціями: аудиторіями, тренінговими центрами, спортивними містечками та залами.

Курсанти ДДУВС стали донорами крові

Понад 20 курсантів факультету стратегічних розслідувань долучилися до загальнонаціональної донорської акції «Здай кров – врятуй життя». Майбутні поліцейські здали кров для лікування постраждалих у ДТП.

До захисту правопорядку приступити!

Новини «Академії поліції»

Випуск слухачів відбувся у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Запоріжжя) Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Дипломи вручили 79 слухачам центру.

Реформування слідчих органів України, взаємодія підрозділів та міжнародна співпраця: у ДДУВС – конференція

Заходи відділу докторантури та аспірантури, Новини університету

Всеукраїнська науково-практична конференція «Діяльність органів досудового розслідування в умовах реформування правоохоронних органів: сучасні виклики» відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Участь у заході взяли вчені, юристи, викладачі, курсанти, посадовці правоохоронних органів із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Маріуполя, Одеси, Тернополя, Харкова.