Реформування слідчих органів України, взаємодія підрозділів та міжнародна співпраця: у ДДУВС – конференція

Заходи відділу докторантури та аспірантури, Новини університету

Всеукраїнська науково-практична конференція «Діяльність органів досудового розслідування в умовах реформування правоохоронних органів: сучасні виклики» відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Участь у заході взяли вчені, юристи, викладачі, курсанти, посадовці правоохоронних органів із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Маріуполя, Одеси, Тернополя, Харкова.

До участі у конференції також долучилися представники слідчих управлінь і територіальних підрозділів поліції з різних областей України, судів, Національного антикорупційного бюро України, криміналістичних служб та інших суміжних служб щодо діяльності органів досудового розслідування, адвокатури, ад’юнктури, докторантури.

Конференцію організували представники факультету органів досудового розслідування. Ключова мета – обговорення проблем, що виникають під час реформування досудового розслідування та обґрунтування шляхів їх вирішення з урахуванням наукового та практичного досвіду.

Серед питань, яким приділили увагу під час науково-практичного заходу – проблематика реформування слідчих органів України, взаємодія органів досудового розслідування з іншими підрозділами Національної поліції, застосування примусу в кримінальному провадженні, забезпечення ефективності виконання завдань кримінального провадження та дотримання законних прав та інтересів учасників кримінального провадження під час досудового розслідування тощо.

Учасники конференції також презентували доповіді щодо становлення інституту викривачів в українському кримінальному процесі, ефективності інституту понятих, проблемних питань здійснення міжнародного співробітництва під час кримінального провадження.

За результатами конференції були визначені ключові напрями подальшої співпраці.