«Донорство нас єднає!»

Під таким гаслом сьогодні, 13 червня, у місті Дніпро відзначили Всесвітній день донора крові. До заходів, які проходили на Фестивальному причалі, долучилися курсанти та студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

ТОВ «ДОЦЗ ПП «ДНІПРО-ПЛАЗМА» цього року вперше святкує цей день масштабно, висловлюючи тим самим велику подяку та шану донорам.

У заході взяли участь донори та співробітники плазмацентру, партнерські бізнеси, громадські та благодійні організації, спортивні товариства та клуби, а також відомі люди, що активно підтримують донорських рух у нашому місті.

Серед гостей – постійні донори Biopharma Plasma Дніпро – курсанти ДДУВС, які регулярно беруть участь у благочинних акціях-донаціях.

Яскравим доповненням святкової програми стали виступи студії творчого руху «eSTED».

Курсанти та студенти виконали вокально-танцювальні номери.

Також студенти та курсанти ДДУВС долучилися до масового флешмобу з нагоди Всесвітнього Дня донора крові.