Стріляють професіонали!

Збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ взяла участь у турнірі зі стрільби кульової, присвяченому Дню Конституції України.

Змагання були організовані обласною організацією ФСТ «Динамо» та проходили серед команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів та рятувальних служб області.

Найкращі стрілки регіону у складі 11 команд виборювали перемогу на базі тиру СК ФСТ «Динамо».

Збірну ДДУВС представляли викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки майор поліції, майстер спорту України з кульової стрільби Євген Зеленський, а також старша викладачка кафедри, майстерка спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Олена Лопаєва.

За результатами турніру абсолютним переможцем в особистому заліку стала Олена Лопаєва.

Євген Зеленський посів 1 місце у вправі МП-1 (малокаліберний пістолет).