Вченим університету присуджено наукові ступені

Робочий тиждень у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочався із приємної місії. На ректораті науковцям закладу вручили дипломи докторів та кандидатів юридичних наук.

Нові спортивні вершини підкорені!

Чемпіонат обласної організації з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури правоохоронних органів, а також рятувальних та інших спецслужб області відбувся нещодавно в Одесі. В особистих заліках збірної Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – призові місця.

Практичний досвід для студентів-психологів: ДДУВС пропонує нові можливості!

Відкриту лекцію для студентів кафедри психології та педагогіки факультету соціально-психологічної освіти та управління Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели нещодавно на базі Центру медичної та соціально-педагогічної реабілітації «Dnipro Sensory World». Захід відбувся у рамках договору про співпрацю, укладеного між ДДУВС та Товариством з обмеженою відповідальністю «Дніпро Преміум Клінік».