У Дніпрі громадськість та правоохоронці налагоджують взаємодію у сфері протидії домашньому насильству

Круглий стіл «Запобігання та протидія домашньому насильству» відбувся у ДніпроОДА. У заході взяли участь представники влади, поліції, громадськості, релігійних організацій, територіальних громад.

Говорили про співпрацю поліції, освітніх та медичних закладів, служб у справах дітей у протидії насильству.

До обговорення найактуальніших тем долучився старший викладач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Микола Репан. Його доповідь була присвячена темі взаємодії органів Національної поліції з територіальними громадами у сфері протидії домашньому насильству.

На Дніпропетровщині триває 16-денний марафон акцій, спрямованих на протидію різним проявам насильства. Подібні зустрічі пройдуть і в районах та громадах області.