Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми екстремальної та кризової психології»

Анонси університету

21 лютого 2022 року кафедра психології та педагогіки ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми екстремальної та кризової психології».

Головною метою конференції є обмін досвідом вітчизняних та зарубіжних ЗВО, наукове дослідження теоретичних і практичних проблем екстремальної та кризової психології.

У ході конференції відбудеться обговорення наступних актуальних проблем з екстремальної та кризової психології:
– методологічні та науково-практичні проблеми кризової та екстремальної психології;
– психічні стани людини у кризових та екстремальних ситуаціях, їх наслідки: діагностика, критерії та стратегії допомоги;
– психологічна допомога та самодопомога у кризових та екстремальних ситуаціях;
– психологічні аспекти соціальної роботи з кризовими станами;
– шляхи подолання стресу: методи, техніки, прийоми;
– проблеми соціально-психологічної адаптації та психологічної реабілітації людей, які пережили кризові та екстремальні життєві події;
– психологічна допомога фахівцям, які працюють з людьми в кризових та екстремальних ситуаціях;
– психологічне забезпечення діяльності фахівців екстремального профілю у надзвичайних ситуаціях.

До участі у науково-практичній конференції запрошуються науковці, психологи, теоретики та практики, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, ад’юнкти (аспіранти) та інші здобувачі вищої освіти для обговорення широкого кола актуальних питань, пов’язаних з екстремальною та кризовою психологією.

Початок о 10.00.

Архівація та збереження матеріалів конференції як інтернет-ресурсу забезпечує подальшу індексацію результатів ваших наукових досліджень у пошукових системах, активне анонсування конференції сприяє формуванню необхідного для вас іміджу.

Збірник матеріалів науково-практичного заходу буде надісланий учасникам у pdf форматі після проведення конференції.

Контакти: (073) 122 52 12 Анастасія Савченко (ННІ права та інноваційної освіти).

Додаткова інформація за посиланням – інформаційний лист.