Єднаймося красою державної символіки!

У справжній музей мистецтв сьогодні перетворився Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Куратори та студенти ННІ права та інноваційної освіти перед заняттями перевтілилися у дизайнерів інтер’єру.

Інтелектуальний батл визначив найсильніших юристів-консультантів

Національна олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів 2022 за темою «Договірне право у сфері спорту та розваг» зібрала студентів-клініцистів з усієї України. Захід проходив на базі Національного університету «Острозька академія» (м. Острог, Рівненська область). Олімпіада проводилась англійською мовою.

Понад 100 експертів з різних країн долучилися до міжнародної конференції у ДДУВС!

Міжнародна науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми екстремальної та кризової психології» відбулася у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Захід організований кафедрою психології та педагогіки ННІ права та інноваційної освіти. Участь у дискусії взяло близько 150 фахівців.