У ДДУВС активували новий напрям співробітництва!

Меморандум про співпрацю сьогодні було укладено між Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та Національною академією державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Про емоційне вигорання та самоконтроль від фахівця ДДУВС – працівникам Управління дотримання прав людини!

«Нас об’єднує давня дружба, не лише як професіоналів, а і як небайдужих людей до розвитку правоохоронних та правозахисних органів у державі», – саме з цих слів начальника Управління дотримання прав людини Національної поліції України Руслана Горяченка розпочалася зустріч завідувача кафедри гуманітарних дисциплін та психології поліцейської діяльності Кирила Недрі з працівниками управління.

Правове консультування на всеукраїнському рівні!

«Прокачай скіли з консультування» – за такою назвою у Чернігові упродовж 3 днів проходила перша Зимова школа з консультування клієнтів Асоціації юридичних клінік України. До заходу долучилися 18 активних студентів з усієї України, серед них – студентка 2 курсу ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Орина Ковіненко.