Подяка та щирі вітання!

Так вже традиційно розпочинається робочий тиждень у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Сьогодні на ректораті відзначили начальницю відділу зв’язків з громадськістю майора поліції Яну Шнурко.

Контролюй емоції як профі!

За такою темою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся тренінг з розвитку соціального та емоційного інтелекту. Захід проходив за ініціативи правління організації ELSA Dnipro. Його учасниками стали студенти ННІ права та інноваційної освіти.

Відкриття визначних науковиць дослідили курсанти

Круглий стіл за темою «Жінки і наука» відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Захід проведено кафедрою українознавства та іноземних мов у рамках міжнародної ініціативи «Партнерство Біарріц».

Валентинів день: університет відзначає!

Чи є на світі найбільш романтичне свято, аніж свято всіх закоханих? Саме цей день надихає нас на сердечні вчинки, аби зізнатися у коханні найдорожчій людині. Традиційно День святого Валентина у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відзначили тематичними заходами та щирими вітаннями.