Можливості для студентів (літо 2022)

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

1. Youth Advisory Boards for Peace – Молодіжний проєкт про побудову миру

Проект має на меті забезпечити молодіжних працівників та неурядові організації достатніми та актуальними знаннями, інструментами та компетенціями для роботи з молоддю з тематики миротворення.

Проектом передбачено кілька етапів:

1) Тренінг-курс 27.06-04.07.2022 у м. Кобулеті, Грузія.

2) Job-shadowing – короткострокове стажування в одній з громадських організацій у Нідернандах або Угорщині протягом літа 2022 року (дати будуть узгоджені згодом. Тривалість стажування близько 2 тижнів).

3) Навчальний візит до Італії у вересні 2022 року.

По завершенню проекту учасники мають провести схожий тематичний тренінг в своїх громадах.

Хто може прийняти участь:

– активна молодь та молодіжні працівники 18+ (з досвідом участі у громадському русі, молодіжних ініціативах, волонтерських проєктах);

– зі знанням англійської мови на розмовному рівні;

– бажано з обізнаністю в темі проекту та досвідом у даній тематиці;

– з можливістю та бажанням долучитись до довгострокового проекту та взяти участь у ВСІХ його етапах;

– з базовими знаннями та розумінням підходів до побудови миру, зокрема у сфері участі молоді, а також про ситуацію з молоддю в Україні.

Фінансування проекту:

100% витрат на харчування, проживання та переліт. Учасники мають оформити медичне страхування та ПЛР-тест (в разі відсутності вакцинації) за власний кошт.

Учасники сплачують 40 EUR благодійного внеску.

Заповнюйте аплікаційну форму до 5 червня 2022 року 23:59.

2. «Забезпечення гендерної рівності та соціального діалогу» – молодіжний обмін в Данії від Erasmus+. Дедлайн: 5 червня

Подати заявку можуть апліканти:

– віком від 18 років до 30 років;

– із сертифікатом вакцинації (мінімум 2 дози на момент перетину кордону);

– зацікавлені у проєктах неформальної освіти;

– бажаючі приєднатися до крутого проєкту, знайти друзів та провести час з користю;

– з достатнім рівнем володіння англійською мовою;

– активні, позитивні та відкриті.

Більше деталей та аплікаційна форма

3. Seed. Tree. Forest – Навчальні курси по врегулюванню конфліктів для молодих лідерів, проєктних менеджерів та активістів. Дедлайн: 10 червня

Проект, що складається з двох тренінгів, допоможе дізнатися про інструменти трансформації конфліктів. Особливий акцент буде зроблено на ненасильницьких інструментах, розбудові громади та лідерстві. Ви зрозумієте, як виховати мирне суспільство, пропонуючи проекти змін в громадах.

Більше деталей та реєстрація

4. Neutral Conflict – Молодіжний тренінговий курс у Сербії та Іспанії. Дедлайн: 11 червня

Цей курс складається з двох тренінгів на тему трансформації конфліктів. Один проходитиме в Сербії 11-18 серпня 2022р., а другий в Іспанії у грудні 2022 р.

Більше деталей та реєстрація

5. Програма імені Фулбрайта: навчання в американських університетах на здобуття ступеня магістра. Дедлайн: 30 червня

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Дізнатися більше та заповнити анкету