Активуємо понеділок із привітань!

З приємних і пам’ятних моментів розпочався робочий тиждень у Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ. Відразу дві знакові події стали приводом для поздоровлень – вручення диплома професора та привітання з нагоди Дня медичного працівника.

Традиційно нагородження відбулося у рамках засідання ректорату. Вітав колег ректор полковник поліції Андрій Фоменко.

Атестат професора було вручено проректору генералу поліції III рангу Сергію Коміссарову.

З нагоди професійного свята – Дня медичного працівника ректор поздоровив колектив медико-санітарної частини. Вітальну листівку отримала т.в.о. завідувача, лікар-терапевт Наталія Ковбаса.

Щиро вітаємо працівників університету, бажаємо натхненної роботи та професійного зростання!