АНОНС: зустріч з американським професором на тему «Різниця між моральною травмою та посттравматичним стресовим розладом (ПТСР)»

Анонси університету

19 серпня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться зустріч із професором з ментального здоров’я Університету Вісконсину «Green Bay», тренером з публічної безпеки технічного коледжу «Fox Valley Technical College», спеціалістом з кризових станів та консультантом з роботи з особами у стані посттравматичного синдрому Грегом Янгом (США).

Лектор розповість, за якими ознаками можна розпізнати наявну моральну травму або ПТСР у себе чи своїх близьких, як справлятися з такими станами самому, а також як правильно спілкуватися з травмованими особами, яку атмосферу вдома слід створити, щоб вони почувалися в безпеці та максимально комфортно.

Крім лекції, на слухачів чекають роздаткові матеріали з практичними порадами. Слухачі матимуть змогу поставити питання лектору та обговорити моменти, які їх турбують.

Зустріч проходитиме у конференц-залі з 10:00 до 13:00.

Запрошуємо курсантів, студентів, викладачів та всіх охочих!