Шановні колеги, курсанти та студенти!

З нагоди величного, знакового свята – Дня Незалежності України – висловлюю найщиріші вітання!

У такий нелегкий для країни час багато почуттів викликає це свято у кожного українця. Воно вкотре спонукає нас замислитись про національну самоідентичність, важливість існування України на політичній мапі світу, роль кожного з нас на шляху до бажаної Перемоги та небувалого зміцнення української державності.

Сьогодні тисячі українців віддають своє здоров’я та життя за ВІЛЬНУ Батьківщину, мир і спокій. Ми відстоюємо своє право жити у соборній, вільній країні та власноруч творити свою долю. Та, мабуть, вперше наш народ зрозумів, якою є справжня ціна української Незалежності: дорога та болісна. Усвідомлюючи її, ми маємо зробити все від нас залежне, щоби наша держава гідно вистояла під гнітом російської навали, а кожен українець, на фронті чи в тилу, щохвилини виборював Перемогу.

У цей день зичу міцного здоров’я, незламності духу та віри у свої сили. Нехай вам та вашим родинам завжди посміхається сонце на мирному українському небі!

Незалежність – не вибір. Незалежність – це наше призначення!

З повагою ректор
Андрій Фоменко