Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України!

Від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!

Головною прикрасою осені завжди було свято першого дня навчання в закладах освіти, яке об’єднувало велику спільноту всіх поколінь здобувачів освіти та освітян.

Зараз нас об’єднує те, що спільними зусиллями ми пів року успішно даємо відсіч російській військовій повномасштабній агресії проти України.

Війна вкотре підтвердила, що Український народ – велика родина, а отже, ми 1 вересня разом відзначаємо своє родинне свято – поповнення наших закладів освіти першокурсницями та першокурсниками.

Пишаюся вашим вибором здобувати освіту в закладах освіти системи Міністерства внутрішніх справ України, адже тільки найсміливіші громадяни – щирі українські патріоти в умовах воєнного стану обирають професійний шлях, пов’язаний із ризиком для власного життя, присвячуючи себе порятунку інших та боротьбі зі злочинним світом і відвертим ворогом нашої держави.

Незабаром майбутні поліцейські, рятувальники, прикордонники і нацгвардійці забезпечуватимуть права й свободи громадян у вільній Українській державі. Гарантуватимуть їм безпеку. А викладачі навчать і виховають ще одне покоління справжньої еліти правоохоронців на основі сучасних досягнень науки, залучаючи найкращий світовий досвід.

Вірте у власні сили, здобувайте знання та досвід для досягнення професійних успіхів!

Бажаю всім міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі задля перемоги Українського народу!

Слава Україні! Слава її Захисникам і Захисницям! Героям Слава!

Міністр внутрішніх справ України
Денис МОНАСТИРСЬКИЙ