Пронизано війною: курсанти ДДУВС відвідали музей АТО

Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» відвідали курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Ознайомилися майбутні поліцейські з факультету кримінальної поліції й безпосередньо з вуличною експозицією – «Шляхами Донбасу» і представленими там зразками озброєння, макетами військових блокпостів, металевою конструкцією, що зображує понівечені залишки Донецького аеропорту, тощо.

Зазначимо, що заходи, спрямовані на популяризацію національно-патріотичного виховання, є традиційними для закладу. Курсанти такі ініціативи підтримують.

«Історії, які нам розповідали у рамках екскурсії, навіяли немало спогадів. На виставці було представлене авто підрозділу «Айдар», а я особисто маю там знайомих. Усе це нагадує важкі, але історичні часи. Тож, такі заходи, як на мене, підіймають патріотичний дух, я переконаний, що вони актуальні для кожного з нас», – зазначає курсант факультету кримінальної поліції Артур Чернявський.