Із Міжнародним днем осіб похилого віку вітали курсанти ДДУВС!

З нагоди Міжнародного дня осіб похилого віку представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ влаштували волонтерську акцію.

Так, ветеранів ДДУВС привітали курсанти та їхні наставники з усіх курсантських факультетів та інституту. Їм вручили продуктові набори. Зокрема поспілкувалися щодо досвіду роботи у закладі та підтримали у світлі воєнних подій.

Завідувачка відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ВКЗ Наталія Карнаух зазначає:

«Одним з напрямків соціальної діяльності в університеті є робота з ветеранами. Працівники та курсанти регулярно відвідують ветеранів за місцем проживання та надають соціально-гуманітарну допомогу, підтримують постійний зв’язок та опікуються тими, хто впродовж багатьох років життя з честю та гідністю виконував свій службовий обов’язок».

Ветерани закладу у свою чергу висловлювали щиру вдячність за увагу та турботу. Зокрема Іван Богомаз навіть поділився авторським віршем під назвою «Народна війна»:

«…Ми будем битись до тих пір,
Поки не стане чистим двір
Від тої погані – рашистів,
Що дуже схожі на фашистів.

Колись були ми побратими,
Тепер зійшлися битись з ними.
І наша сила й наша лють
Усіх загарбників зметуть…»