У ДДУВС – традиційно актуальна наукова дискусія!

Регіональний круглий стіл «Українська військова звитяга – фундамент державності» зібрав у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ понад 100 учасників.

Захід організований кафедрою міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін ННІ права та інноваційної освіти.

Серед учасників дискусії – науковці, музейні співробітники, представники громадських організацій, а також здобувачі вищої освіти. Зокрема до заходу долучилися представники Національної академії наук України, Національного університету «Острозька академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Харківського національного університету внутрішніх справ, Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Університету митної справи та фінансів, Національного музею Чеської Республіки, Музею історії Дніпра.

Відкрила захід та привітала учасників проректорка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко, яка наголосила на актуальності наукового заходу.

Із вітальним словом виступила директорка Навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Вікторія Савіщенко.

Учасниками круглого столу були обговорені питання щодо військових конфліктів в умовах глобалізації міжнародних відносин, волонтерський рух в Україні як нову форму взаємодії влади та суспільства, гендерні аспекти військової служби, проблеми та перспективи освіти військових в Україні тощо.

За результатами проведення наукового заходу учасниками схвалені відповідні рекомендації щодо вирішення обговорюваних на заході актуальних питань.