Найактуальніші теми війни: майбутні поліцейські вчаться протидіяти фейкам та дезінформації

Факультативне заняття на тему «Діяльність кіберполіції в умовах воєнного стану» відбулося у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

Своїм досвідом з курсантами факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності поділився начальник сектору технічної підтримки управління кіберзлочинів у Дніпропетровській області капітан поліції Дмитро Данченко.

Лектор зосередив увагу курсантів на завданнях кіберполіції, а також на безпечному поводженні в соціальних мережах.

Дмитро Данченко розповів про платформу MRIYA – синергію кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіапросторі.

Також експерт поінформував курсантів про дієвий бот «StopRussiaChannel/MRIYA», основна функція якого – збирати інформацію про фейкові ресурси, перевіряти їх та відправляти на блокування небайдужим громадянам.