Освітній марафон від МВС України триває за участі ДДУВС!

Представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують долучатися до Освітнього марафону, ініційованого Міністерством внутрішніх справ України.

У рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» представники державних та міжнародних інституцій виступають перед майбутніми правниками та правоохоронцями із короткими тематичними лекціями.

Цього разу спікерами марафону стали: Радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна та урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко.

Так, здобувачам вищої освіти презентували лекції на тему «Основні виклики у процесі створення безбар’єрного середовища» та «Дискримінація: стереотипи та упередження».

Нагадаємо, що Освітній марафон, організований МВС України, розпочався 25 листопада. У рамках заходу передбачається низка тематичних лекцій для майбутніх правоохоронців та правознавців.

Переглянути минулі лекції та отримати додаткову інформацію можна за посиланням: https://www.facebook.com/UAWLE