З турботою про ближнього: у ДДУВС запрацював «пункт незламності»

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх cправ облаштували пункт незламності. Він розташований за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26.

Під час відключень електроживлення заклад освіти працює на автономному живленні. Тож, сюди можна прийти на випадок зникнення електроенергії, тепла чи води.

«Обігрітися, відпочити, зарядити мобільний телефон, а також скористатися інтернетом. Приміщення розраховане на достатню кількість людей, інтернет від глобального провайдеру «Starlink», наявні аптечки та запас води», – розповів ректор полковник поліції Андрій Фоменко.

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08:30 до 17:30.

У «пункті незламності» можна попити чаю з солодощами, а малюкам змістовно провести час у дитячому ігровому куточку, тобто відчути атмосферу затишку та турботи.