Напередодні новорічних свят даруємо промінь світла нашим захисникам!

Курсанти та студенти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ влаштували волонтерську акцію напередодні новорічних свят. Разом виготовили 200 окопних свічок для військовослужбовців Збройних Сил України.

Як розповідає молодь закладу, подібні акції планують зробити систематичними, щоби кожен охочий міг долучитися та зробити свій вагомий внесок в омріяну перемогу.

«Я особистим прикладом вирішила показати, що це не важко. Вважаю, що запорука якісної роботи, це допомагати один одному, спільно організовувати такі заходи. Саме завдяки таким вчинкам ми наближаємо нашу країну до перемоги», – зазначає студентка ННІ права та інноваційної освіти Дарія Дамиденко.

Окопні свічки з воску та парафіну військовослужбовцям від студентів і курсантів ДДУВС передали перший проректор полковник поліції Олександр Юнін та помічник ректора Володимир Ковбаса.