Актуальні теми, експертні поради: в ефірі OpenTV – фахівець ДДУВС!

Про захист прав військовослужбовців в ефірі телеканалу OpenTV розповів завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін ДДУВС Володимир Шаблистий.

Фахівець закладу став запрошеним спікером у програмі «Фреш» із Юлією Сиротою.

Експерт висвітлив актуальні питання захисту прав військових в умовах воєнного стану, а також розповів про державні органи, що опікуються такими питаннями.

Як зазначив Володимир Шаблистий, серед найбільш поширених запитів від військових сьогодні – соціальний захист представників сил оборони та психологічне супроводження, а також підтримка родин військовослужбовців, які вважаються безвісти зниклими.

Розповів представник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ і про юридичну клініку «Істина», яка діє на базі закладу.

«У рамках діяльності клініки «Істина» працівники університету – фахівці юридичного профілю – проводять безкоштовні правові консультації та за необхідності надають юридичний супровід громадянам у тих чи інших питаннях», – додав Володимир Шаблистий.

Запис програми – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=xIX6pzAazik