У Дніпрі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

До дев’ятої річниці Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у Дніпрі на Алеї Пам’яті відбулася жалобна церемонія. Зібралися представники керівництва області, міста, силових структур, духовенство. До заходу долучився ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Андрій Фоменко.

Дніпряни вшанували загиблих під час Революції Гідності у 2014 році українців, які віддали життя у боротьбі за свободу та європейський шлях розвитку України.

На початку пам’ятного заходу згадали Сергія Нігояна – студента з Дніпропетровщини, який одним з перших загинув під час Революції Гідності.

Під акомпанемент військового оркестру разом проспівали Гімн України та помолилися за загиблих Героїв.

На честь загиблих провели жалобну панахиду.

Люди вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та поклали квіти до стели з іменами загиблих.

Нагадаємо, День Героїв Небесної Сотні 20 лютого встановлений указом Президента України у 2015 році.