Всеукраїнський круглий стіл «Дотримання прав людини у правоохоронній діяльності: стан та перспективи»

Навчально-наукова лабораторія з дослідження проблем превентивної діяльності факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ 28 березня 2023 року запрошує взяти участь у Всеукраїнському круглому столі «Дотримання прав людини у правоохоронній діяльності: стан та перспективи».

Захід проходитиме дистанційно за допомогою платформи для відеоконференцій ZOOM.

Дискусійні напрями роботи круглого столу:

–       права людини у провадженні у справах про адміністративні правопорушення;

–       дотримання прав людини під час застосування поліцейських заходів;

–       реалізація права на свободу та особисту недоторканність людини в діяльності правоохоронних органів;

–       дотримання органами та підрозділами Національної поліції права людини на захист;

–       забезпечення поліцейськими права людини на охорону здоров’я та медичну допомогу;

–       умови тримання затриманих осіб в кімнатах для затриманих та доставлених чергової частини територіальних органів Національної поліції;

–       врахування в діяльності правоохоронних органів України гендерних особливостей фізичної особи;

–       дотримання прав дитини у правоохоронній діяльності;

–       імплементація зарубіжного досвіду дотримання прав людини у діяльності правоохоронних органів.

До участі у круглому столі запрошуються науково-педагогічні працівники, поліцейські, представники органів державної влади, громадських організацій, а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти.

Для участі у заході необхідно подати тези доповіді, оформлені за встановленим зразком, до 23 березня 2023 року включно. Більше інформації – в інформаційному листі.

Телефон контактної особи: 097 608 76 78 (Ірина Дрок).