АНОНС: відкритий науково-практичний лекторій «Впровадження процесуального інтерв’ю в діяльність органів досудового розслідування»

Анонси університету, Новини університету

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує приєднатися до циклу науково-практичних лекторіїв на нагальні кримінальні процесуальні тематики. Тема першого лекторію – «Впровадження процесуального інтерв’ю в діяльність органів досудового розслідування».

Захід відбудеться 17 травня о 14:00 в онлайн-форматі із застосуванням платформи MS Teams. До участі запрошуються здобувачі вищої освіти та науково-практичні працівники вищих навчальних закладів системи МВС, а також усі бажаючі.

Тематика зустрічі:

• поняття та сенси процесуального інтерв’ю, міжнародний досвід його застосування, у тому числі під час розслідування воєнних злочинів для МКС;

• національний досвід та перспективи впровадження цієї методики у діяльність органів досудового розслідування, зокрема Національної поліції та Національного антикорупційної бюро України;

• особливості застосування процесуального інтерв’ю в практичній діяльності детективів НАБУ.

Долучитися можна за посиланням: https://bit.ly/proc_interview.

Деталі – в інформаційному листі.