Учениця автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС успішно склала іспит

У Дніпрі в територіальному сервісному центрі МВС пройшов іспит з кермування, який складали особи з інвалідністю. Випускниця автошколи для осіб з інвалідністю Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Софія Грубова успішно пройшла випробування й отримала водійське посвідчення.

Вмотивованість осіб з інвалідністю у навчанні та теорія керування авто: інструктор про особливості автошколи

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ активно працює автошкола для осіб з інвалідністю. Днями її учні складуть іспити та отримають посвідчення водіїв. Про те, як саме навчають інструктори, та чим відрізняється процес від програми звичайних автошкіл, розповіла інструктор із теорії автошколи ДДУВС Тетяна Астахова.

Вітаємо Олександра Моргунова з призначенням на посаду ректора ДДУВС!

10 серпня 2023 року державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук представила нового ректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександра Моргунова.