Курсантка ДДУВС стала спікеркою тренінгу «Activating human rights»

П’ятиденний молодіжний тренінг на тему «Activating human rights» відбувся на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Серед спікерів заходу – курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС Катерина Байрак.

Реалізовуємо принципи безбар’єрності. Про автошколу для осіб з інвалідністю ДДУВС – в ефірі «Суспільного»

Доступність та безбар’єрність – тема, яка набирає все більшої актуальності із початком повномасштабного вторгнення. Чи достатньо пристосовані українські міста до потреб осіб з інвалідністю? Про це говорили у тематичному прямому ефірі телеканалу «Суспільне. Спротив».

Тримаємо волонтерський фронт!

Підтримувати захисників, не забувати про тих, хто в тилу. Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ знають: наближати Перемогу варто лише спільними зусиллями. Тож систематично долучаються до благодійних ініціатив.