Колектив університету висловлює щирі співчуття з приводу загибелі студента Ігора ДІДЕНКО

16.08.2023 року у смт. Межова Дніпропетровської області у наслідок російської агресії під час ракетної атаки загинув Діденко Ігор Олександрович, здобувач вищої освіти ННІ права та інноваційної освіти групи ЮД-243.

В один день життя молодого хлопця обірвалося: великі плани на майбутнє, фахове становлення та наукові досягнення, продовження сімейної справи – все зруйновано терористичною атакою.

Смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить колектив Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та курсантсько-студентська спільнота розділяє цю втрату, ми разом схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна пам’ять!