Посилюємо спортивний потенціал! Курсант ДДУВС – призер чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА

Чотириденний чемпіонат світу з ММА відбувся на початку серпня у столиці ОАЕ Абу-Дабі. Українська збірна вийшла з нього абсолютним переможцем, виборовши загальнокомандне перше місце у кожному зі змагальних днів. Нашу команду представляли 69 спортсменів, одна з медалей – на рахунку Дениса Лушпаєва, курсанта ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Захист для військових: курсанти ДДУВС сплели нову маскувальну сітку

Волонтерство «нон-стоп» – принцип курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Здобувачі вищої освіти не лише доєднуються до міських благодійних ініціатив, але й активно ініціюють власні.

За покликом душі: волонтерська допомога від курсантів ДДУВС

Рух допомоги нашим захисникам – важлива частина студентсько-курсантського життя Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Так, нещодавно здобувачі факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції передали військовим 93 бригади волонтерський пакунок.